Frosty
Harvia külmavann Frosty
BHFR02
Harvia Frosty külmavann pakub professionaalset alternatiivi talisuplusele. Vann on suurem kui enamik turul saadaolevatest külmavannidest, pakkudes ruumi ühele või kahele inimesele. Jahutusseade jahutab vett umbes 4 °C tunnis ja temperatuuri on lihtne hoida soovitud tasemel (madalaim 4 °C). Vesi ringleb pidevalt, tagades ühtlase temperatuuri. Soovitame vett vahetada 1–3 päeva järel, kuigi sama vett võib kasutada 7–14 päeva, kui lisada basseinikloori.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- BHFR02
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | BHFR02 |
|---|---|
| Paigalduskoht | Põrand |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | BHFR02 |
|---|---|
| Kõrgus | 990 mm |
| Laius | 1.44 m |
| Sügavus | 1.7 m |
Massid
Massid
| Mudel | BHFR02 |
|---|---|
| Netokaal | 135 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | BHFR02 |
|---|---|
| EAN | 6417659041294 |
| Tollitariifi number EL | 3925 90 80 |
| Pakendi kõrgus | 1.15 m |
| Pakendi laius | 1.71 m |
| Pakendi paksus | 800 mm |
| Brutokaal | 135 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.