Juhtseade Integreeritud juhtimine|C Pro series
Juhtimiskeskus Harvia C170VKK
C170400VKK
Harvia C170VKK on professionaalseks kasutamiseks ette nähtud elektrikerise juhtimiskeskus. Nädalakell, kaugkäivitussüsteem ja lai funktsioonivalik pakuvad mitmekülgset saunakogemust. Sobib kuni 17 kW keristele (lisajuhtimiskeskuse paigaldamise korral saate seadet kasutada ka koos võimsamate keristega). Paigaldamine on lihtne. C170VKK on professionaalide lemmikuks saanud juhtimiskeskuse C150VKK täiustatud versioon. Peale kerise juhtimise saab juhtimiskeskust kasutada ka ruumi valgustuse, elektrooniliste lukkude ja ventilatsiooni seadistamiseks. Sätete automatiseerimiseks saab seadmesse salvestada kuni kaheksa eri programmi (nt kindlate kellaaegade või kasutajate jaoks). C170VKK on suurepärane valik eluasemefirmadele, spaadele, hotellidele ja üldsaunadele. • Komplekt sisaldab juhtimiskeskust, temperatuuriandurit, temperatuurianduri • ühenduskaablit ja kasutusjuhiseid. • Talitluspinge 400 V, ~ 3 N, 50–60 Hz, 3 × 25 A • Soovitatav ruum: 260 × 150 × 425 mm (laius × sügavus × kõrgus) • Lihtne paigaldada juhtimiskeskuse C150VKK asemele Mõned kasutusnipid! • Kasutage leiliruumi reguleerimiseks nädalakella, et see sobiks suurepäraselt mitmele saunavahetusele. Kasutage leiliruumi reguleerimiseks nädalakella, et see sobiks suurepäraselt mitmele saunavahetusele. Leiliruumi temperatuuri saate vastavalt eesmärgile seadistada vahemikus 40–110 °C. • Jälgige sauna kasutamist puuteekraanilt. Juhtimiskeskuse ekraanil näete kõiki vajalikke andmeid, nagu sauna hetketemperatuur ja järgmise vahetuse algusaeg. • Kasutage sauna tööea pikendamiseks kuivatusfunktsiooni. Saunavahetuse lõppedes hoiab kuivatusfunktsioon ventilaatoreid ja kerist veel põgusalt sees, et niiskus saaks enne järgmise vahetuse tulekut saunast väljuda. • Kasutage ennetava hoolduse funktsiooni. Hooldusmenüü abil saate jälgida hooldusvisiitide vahet ja seadme töötundide koguarvu. • Hooldusvisiidi lõpus saate hooldusloenduri lähtestada. See funktsioon on väga kasulik ennetavaks hoolduseks, nt sauna ja kerise põhjalikuks puhastamiseks ning kerisekivide või kütteelementide vahetamiseks. • Kahe temperatuurianduri abil tagate sauna töökindluse. Soovitame lisaandurit kasutada eriti siis, kui ventilatsioonikanal asub kerise põhianduri lähedal või kui keris asub ukse juures. Lisaandur on saadaval tarvikuna.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- C170400VKK
- Tüübi kood
- C170VKK
- STK
- 8266698
- Sertifikaadid
- CE EAC
Elektrikerise juhtimiskeskus koos nädalakella ja kaugkäivitussüsteemiga professionaalseks kasutamiseks
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | C170400VKK |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 17 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Valge |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 40 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 110 °C |
| Keskkonnatemperatuur min | 5 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 50 °C |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 40 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Puutepaneel |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Jah |
| Peamine energia/kütus | Elektriline |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | C170400VKK |
|---|---|
| Kõrgus | 225 mm |
| Laius | 240 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Juhtpaneeli laius | 55 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 20 mm |
| Kontaktorkarbi kõrgus | 225 mm |
| Kontaktorkarbi laius | 240 mm |
| Kontaktorkarbi paksus | 75 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 55 mm |
Massid
Massid
| Mudel | C170400VKK |
|---|---|
| Netokaal | 1.6 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | C170400VKK |
|---|---|
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | C170400VKK |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | C170400VKK |
|---|---|
| EAN | 6417659024839 |
| STK | 8266698 |
| Tollitariifi number EL | 85371098 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 43201542 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 95 mm |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi paksus | 300 mm |
| Brutokaal | 1.6 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
C170VKK juhtseade
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted