CX110400
Harvia Xenio on puutetundliku juhtpaneeliga juhtseade. Xenio annab kaasaegse ja peenelt stiilse kasutajaliidese sauna kerise juhtimiseks. Stiilselt väikest, kuid selge ekraaniga puutetundlikku juhtpaneeli on lihtne paigaldada sinna, kuhu soovite: sauna, duširuumi, riietusruumi või isegi elutuppa. Juhtpaneel võimaldab teil ühe pilguga näha, millal teie saun on teile sobiva temperatuuriga. - Elektrikerise juhtimiseks - temperatuuri reguleerimisvahemik 40-110 ˚C - tööaja reguleerimisvahemik: peresaun 1-6 h, ärisaun 1-12 h - eelseadistusaja reguleerimisvahemik 0-12 h - valgustuse ja ventilaatori juhtimine - maksimaalne võimsus 11 kW - toiteploki toitepinge 400 V 3N~
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- CX110400
- Tüübi kood
- CX110
- STK
- Sertifikaadid
- CE EAC
Reguleerige oma elektrikerist ühe puudutusega
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | CX110400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 11 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 40 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 110 °C |
| Keskkonnatemperatuur min | 5 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 50 °C |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | CX110400 |
|---|---|
| Kõrgus | 110 mm |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 24 mm |
| Juhtpaneeli laius | 85 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 24 mm |
| Kontaktorkarbi kõrgus | 200 mm |
| Kontaktorkarbi laius | 272 mm |
| Kontaktorkarbi paksus | 80 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 110 mm |
Massid
Massid
| Mudel | CX110400 |
| Netokaal | 1.8 kg |
| Juhtpaneeli kaal | 0.1 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | CX110400 |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | CX110400 |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX3 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | max 3x16A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | CX110400 |
| EAN | 6410082645008 |
| STK | 8264500 |
| Tollitariifi number EL | 85371098 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 43201542 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 85 mm |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi paksus | 395 mm |