Juhtplokk EE-mudel|Xenio
Juhtimiskeskus Harvia Xenio CX110
CX110400
Harvia Xenio on puutetundliku juhtpaneeliga juhtseade. Xenio annab kaasaegse ja peenelt stiilse kasutajaliidese sauna kerise juhtimiseks. Stiilselt väikest, kuid selge ekraaniga puutetundlikku juhtpaneeli on lihtne paigaldada sinna, kuhu soovite: sauna, duširuumi, riietusruumi või isegi elutuppa. Juhtpaneel võimaldab teil ühe pilguga näha, millal teie saun on teile sobiva temperatuuriga. - Elektrikerise juhtimiseks - temperatuuri reguleerimisvahemik 40-110 ˚C - tööaja reguleerimisvahemik: peresaun 1-6 h, ärisaun 1-12 h - eelseadistusaja reguleerimisvahemik 0-12 h - valgustuse ja ventilaatori juhtimine - maksimaalne võimsus 11 kW - toiteploki toitepinge 400 V 3N~
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- CX110400
- Tüübi kood
- CX110
- STK
- 8264500
- Sertifikaadid
- CE EAC
Reguleerige oma elektrikerist ühe puudutusega
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | CX110400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 11 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 40 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 110 °C |
| Keskkonnatemperatuur min | 5 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 50 °C |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | CX110400 |
|---|---|
| Kõrgus | 110 mm |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 24 mm |
| Juhtpaneeli laius | 85 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 24 mm |
| Kontaktorkarbi kõrgus | 200 mm |
| Kontaktorkarbi laius | 272 mm |
| Kontaktorkarbi paksus | 80 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 110 mm |
Massid
Massid
| Mudel | CX110400 |
|---|---|
| Netokaal | 1.8 kg |
| Juhtpaneeli kaal | 0.1 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | CX110400 |
|---|---|
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | CX110400 |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX3 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | max 3x16A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | CX110400 |
|---|---|
| EAN | 6410082645008 |
| STK | 8264500 |
| Tollitariifi number EL | 85371098 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 43201542 |
| Tarne sisu (loetletud) | JuhtpaneelJuhtpaneeli kaabel (5 m x RJ10 4P4C black)Juhtpaneeli raamKinnituskomplektPaigaldus- ja kasutusjuhendKontaktorkarpTemperatuuriandur ja kaabel (4 m) |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 85 mm |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi paksus | 395 mm |
| Brutokaal | 2.2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted