Juhtseadmed|Xenio
Juhtimiskeskus Harvia Xenio CX170
CX170-U1-15-XW
Harvia Xenio on puutetundliku juhtpaneeliga juhtseade. Xenio on kaasaegne ja peenelt stiilne kasutajaliides kerise juhtimiseks. Stiilselt väikest, kuid selge kuvaga puutetundlikku juhtpaneeli on lihtne paigaldada sinna, kuhu soovite: sauna, duširuumi, riietusruumi või isegi elutuppa. Juhtpaneel võimaldab teil ühe pilguga näha, millal teie saun on teile sobiva temperatuuriga. - Elektrikerise juhtimiseks - temperatuuri reguleerimisvahemik 40-110 ˚C - tööaja reguleerimisvahemik: peresaun 1-6 h, ärisaun 1-12 h - eelseadistusaja reguleerimisvahemik 0-12 h - valgustuse ja ventilaatori juhtimine - maksimaalne võimsus 17 kW (võimalik pikendada LTY17 toiteplokiga kuni 34 kW) - toiteploki toitepinge 400 V 3N~
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- CX170-U1-15-XW
- Tüübi kood
- CX170
- Sertifikaadid
- ETL
Reguleerige oma elektrikerist ühe puudutusega
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | CX170-U1-15-XW |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 15 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 40 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 90 °C |
| Keskkonnatemperatuur min | -10 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 70 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Jah |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | CX170-U1-15-XW |
|---|---|
| Kõrgus | 51 mm |
| Laius | 74 mm |
| Sügavus | 28 mm |
Massid
Massid
| Mudel | CX170-U1-15-XW |
|---|---|
| Netokaal | 1.8 kg |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | CX170-U1-15-XW |
|---|---|
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 208VAC, 3ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | CX170-U1-15-XW |
|---|---|
| EAN | 6417659031400 |
| Tollitariifi number EL | 85371098 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 43201542 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 85 mm |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi paksus | 400 mm |
| Brutokaal | 2.2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted