Klaasuksed
Klaasuks Harvia kirgas 8x19 haavapuidust raam
D81904H
Harvia klaasuks on hea uksevalik, kui on vaja veekindlust ja vastupidavust. Valik on lai ning valikus on mitmeid värvitoone, suurusi ja erinevaid raamimaterjale. Tänu uksetihendile jääb soojus sauna sisse ega leki pesemisruumi. Uks sulgub sujuvalt. Ukseklaasi värvivalikud on kirgas, hall, pronks ja satiin. Karkassi materjalid on mänd, haab, sanglepp ning halli, musta või valget värvi alumiinium. Ukse käepidemeks on kroomitud nupp. Alternatiivne valik on pikk vertikaalne puitkäepide haavast, lepast, kuumtöödeldud haavast või mustaks värvitud lepast. Uksed mõõtmetega 8 x 21 ja 9 x 21 on soovitatavad kasutamiseks majapidamis- ja pesuruumi ustena. Satiinklaasist uks sobib väga hästi vaheukseks, kuna selle matt pind takistab nähtavust ruumide vahel. Ühendusuksena paigaldades seatakse ukseraam põrandast mõne sentimeetri kõrgusele.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- D81904H
Usaldusväärne kvaliteet
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | D81904H |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Läbipaistev |
| Hinge tüüp | Roostevaba teras |
| Hinge värvus | Kroomitud |
| Raami materjal | Haab |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | D81904H |
|---|---|
| Kõrgus | 1.89 m |
| Laius | 790 mm |
| Sügavus | 92 mm |
Massid
Massid
| Mudel | D81904H |
|---|---|
| Netokaal | 35 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | D81904H |
|---|---|
| EAN | 6417659009591 |
| Tollitariifi number EL | 70071980 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi laius | 810 mm |
| Pakendi paksus | 2.01 m |
| Brutokaal | 38 kg |
| Kartongi kaal | 2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted