Klaasuksed|Black Line
Klaasuks Harvia Black Line piimjas 8x19 must männipuidust raam
D81905BL
Harvia Black Line männipuidust raamiga uks on elegantne lahendus ruumidesse, kus materjalidelt nõutakse head niiskuskindlust. Musta männipuidust raami saab kombineerida soovitud vastupidava klaasiga neljas värvivalikus: pronks, hall, läbipaistev ja piimjas. Muljetavaldav Black Line uksekomplekt sisaldab lisaks mustale raamile ka musti hingesid ja musta uksenuppu. Black Line tootesarja tooted kaunistavad kaasaegset sauna- ja vannitoakompleksi nii siin- kui sealpool ust.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- D81905BL
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | D81905BL |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Satiin |
| Põhimaterjal: | Klaas |
| Hinge tüüp | Roostevaba teras |
| Hinge värvus | Must |
| Raami materjal | Mänd |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | D81905BL |
|---|---|
| Kõrgus | 1.89 m |
| Laius | 790 mm |
| Sügavus | 92 mm |
Massid
Massid
| Mudel | D81905BL |
|---|---|
| Netokaal | 35 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | D81905BL |
|---|---|
| EAN | 6417659028752 |
| Tollitariifi number EL | 70071980 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi laius | 810 mm |
| Pakendi paksus | 2.01 m |
| Brutokaal | 38 kg |
| Kartongi kaal | 2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted