Klaasuksed|Black Line
Klaasuks Harvia Black Line piimjas 7x19 alumiiniumraam
DA71905BL
Harvia Black Line alumiiniumist raamiga uks on elegantne lahendus ruumidesse, kus on vajalik suurepärane niiskuskindlus. Musta alumiiniumist raami saab kombineerida teie valitud vastupidava klaasiga neljas värvivalikus: pronks, hall, läbipaistev ja piimjas. muljetavaldav Black Line uksekomplekt sisaldab lisaks mustale raamile ka musti hingesid ja musta uksenuppu. Black Line tootesarja tooted kaunistavad kaasaegset sauna- ja vannitoakompleksi nii siin- kui sealpool ust.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- DA71905BL
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | DA71905BL |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Satiin |
| Põhimaterjal: | Klaas |
| Hinge tüüp | Happekindel |
| Hinge värvus | Must |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | DA71905BL |
|---|---|
| Kõrgus | 1.89 m |
| Laius | 690 mm |
| Sügavus | 60 mm |
Massid
Massid
| Mudel | DA71905BL |
|---|---|
| Netokaal | 31 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | DA71905BL |
|---|---|
| EAN | 6417659028363 |
| Tollitariifi number EL | 70071980 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi laius | 710 mm |
| Pakendi paksus | 2.01 m |
| Brutokaal | 33 kg |
| Kartongi kaal | 1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted