Dekoratiivseinad
Klaassein Harvia Duo piimjas 9x21 must raam
DL92105AAM
Harvia Duo klaassein on topeltsuurepärane uuendus. Kui soovite, et teie saunas oleks valgust ja puhkeruumis soojust, peitub lahendus Harvia Duo klaasseinas. Harvia Duo puuküttega keristega kasutamiseks mõeldud klaassein pole mitte ainult stiilne dekoratiivne element, vaid viis valguse ja soojuse jagamiseks sauna ja puhkeruumi vahel. Puuküttega kerise ja klaasseina saab paigaldada ka nii, et puuküttega kerise uks avaneb teie terrassile ja klaassein võimaldab sauna valgustada loomuliku valgusega. Heledat värvi piimklaasist sein võimaldab tuua suuri klaaspindu ka välisaunadesse, näiteks Harvia Solide Outdoor disainiga sauna. Duo klaassein ühildub kõigi Harvia Duo puuküttega keristega.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- DL92105AAM
- STK
- 8266757
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | DL92105AAM |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigalduskoht | Sein |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Klaas |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | DL92105AAM |
|---|---|
| Kõrgus | 2.09 m |
| Laius | 890 mm |
| Sügavus | 60 mm |
Massid
Massid
| Mudel | DL92105AAM |
|---|---|
| Netokaal | 40 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | DL92105AAM |
|---|---|
| EAN | 6417659027359 |
| STK | 8266757 |
| Tollitariifi number EL | 70071980 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi laius | 910 mm |
| Pakendi paksus | 2.12 m |
| Brutokaal | 47 kg |
| Kartongi kaal | 2 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine