Klaasuksed
Klaasuks Harvia piimjas 7x21 lukustatav alumiiniumraam
DLA72105
Harvia lukustatav klaasuks sobib hästi riietus- või tualettruumi. Uks on saadaval kahes suuruses: 7x21 (690x2090) ja 9x21 (890x2090). Raamid on kas männist või alumiiniumist. Klaasi värvitoon on piimjas. Tarne sisaldab viimistlemata puit- (42x92 mm) või alumiiniumlengidega (42x60 mm) klaasust, lengi külge kinnitatud silikoontihendit, turvaklaasi, kroomitud uksehingi ja lukuümbrist. Nupp ja lukk ei kuulu tarnekomplekti.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- DLA72105
Too vannituppa privaatsust
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | DLA72105 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Satiin |
| Hinge tüüp | Happekindel |
| Hinge värvus | Kroomitud |
| Raami materjal | Alumiinium |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | DLA72105 |
|---|---|
| Kõrgus | 2.09 m |
| Laius | 690 mm |
| Sügavus | 92 mm |
Massid
Massid
| Mudel | DLA72105 |
|---|---|
| Netokaal | 31 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | DLA72105 |
|---|---|
| EAN | 6417659013550 |
| Tollitariifi number EL | 70071980 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi laius | 710 mm |
| Pakendi paksus | 2.12 m |
| Brutokaal | 33 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.