- Artikli number Harvia
- FO1900HA
Voolujooneline stiil sauna interjööri
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
Massid
Massid
Logistika
Logistika
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Interjöörid|Formula
FO1900HA
Soome populaarseim saunalavamudel Harvia Formula on saadaval valmisosade komplektina. Lavad on tugevad ja kergesti paigaldatavad. Formula lavaosade komplekt kujutab endast lihtsat lahendust teie kodu, puhkemaja või suvila sauna jaoks. Saadaval kahes erinevas pikkuses (1900 ja 2200 mm) ning valmistatuna haava-, kuumtöödeldud haava- või lepapuidust. Mudel FO1900HA on 1900 mm pikk ja valmistatud haavapuidust. Lavakomplekt sisaldab ülemist ja alumist pinki, seljatuge, pinkide vahele käivat resti, istet ja jalatuge/käsipuu. Lisaks kõike sisaldavale Formula lavakomplektile pakume ka täiendavat Formula Plus komplekti, mis sisaldab kõike, mida sauna nurgapinkide paigaldamiseks vaja läheb.
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
Funktsioonid
| Mudel | FO1900HA |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigalduskoht | Sein |
| Värvus | Hele puit |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Massid
| Mudel | FO1900HA |
|---|---|
| Netokaal | 60 kg |
Logistika
| Mudel | FO1900HA |
|---|---|
| EAN | 6417659015127 |
| Tollitariifi number EL | 94061000 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi laius | 1.94 m |
| Pakendi paksus | 545 mm |
| Brutokaal | 62 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine