Pole saadaval
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Forte
Elektrikeris Harvia Forte AFB4 4,0 kW, punane
HAFB400400R
Alati valmis Harvia Forte keris võimaldab kiireid lõõgastushetki teie tihedas graafikus. Forte on Harvia uuenduslik kuumust talletav elektrikerise versioon, mis ühendab tipptasemel tehnoloogia elegantse disainiga. Lihtsalt haarake rätik, tõstke Forte kate üles ja ronige lavale, et nautida niisket ja õrna saunaelamust.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HAFB400400R
- Tüübi kood
- AFB4
- STK
- 8264548
- 5 - 8 m³
- Sertifikaadid
- EAC CE
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Täiuslik saunaelamus ööpäevaringselt
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HAFB400400R |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 4.0 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Punane |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Xafir |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HAFB400400R |
|---|---|
| Kõrgus | 830 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 535 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HAFB400400R |
|---|---|
| Netokaal | 33 kg |
| Kivi kogus | 100 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HAFB400400R |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 20 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 20 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 5 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HAFB400400R |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HAFB400400R |
|---|---|
| EAN | 6410082645480 |
| STK | 8264548 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | JuhtpaneelJuhtpaneeli kaabel (5 m x RJ10 4P4C black)Juhtpaneeli raamKinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 880 mm |
| Pakendi laius | 520 mm |
| Pakendi paksus | 550 mm |
| Brutokaal | 35 kg |
| Kartongi kaal | 2.3 kg |
| Plasti kaal | 0.3 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.03 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 161 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 301 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine