Pole saadaval
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Forte
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris Forte HAFU100241
HAFU100241
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HAFU100241
- Tüübi kood
- AFU100
- 10 - 15 m³
- Sertifikaadid
- ETL
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HAFU100241 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 9.8 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | EE |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 240 V 1~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HAFU100241 |
|---|---|
| Kõrgus | 880 mm |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 530 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HAFU100241 |
|---|---|
| Netokaal | 33.5 kg |
| Kivi kogus | 100 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HAFU100241 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 51 mm |
| Ruumi minimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 15 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HAFU100241 |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HAFU100241 |
|---|---|
| EAN | 6417659027533 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 520 mm |
| Pakendi laius | 930 mm |
| Pakendi paksus | 550 mm |
| Brutokaal | 35.5 kg |
| Kartongi kaal | 2.3 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.