Elektrikerise kasutusjuhend|KIP
Elektrikeris Harvia Sähkäri KIP80 8,0 kW must
HBH800400
Soomlaste lemmik Harvia KIP on traditsiooniline seinakeris, mille hind ja kvaliteet soojendavad kahtlemata kõiki saunalisi. Töökindel ja soodne KIP on kohandatav. Kerise alumise osa lüliteid saab paigutada vasakule või paremale küljele või ette. Stiilse ja klantsi disainiga Läikivmust KIP on tuhande järve maa lemmik paljudes saunades.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HBH800400
- Tüübi kood
- KIP80
- STK
- 8260768
- 7 - 12 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Lemmik traditsiooniliste keriste hulgas
- Harvia klassikaline seinakeris
- Kütab sauna kiiresti kuumaks
- Lülitid saab paigutada ette või küljele
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HBH800400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 8 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | -15 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HBH800400 |
|---|---|
| Kõrgus | 600 mm |
| Laius | 410 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HBH800400 |
|---|---|
| Netokaal | 16 kg |
| Kivi kogus | 25 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HBH800400 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 80 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.1 m |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 150 mm |
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 7 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 12 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HBH800400 |
|---|---|
| Võimsustabel | [["8","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2,5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HBH800400 |
|---|---|
| EAN | 6410082607686 |
| STK | 8260768 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 625 mm |
| Pakendi laius | 425 mm |
| Pakendi paksus | 295 mm |
| Brutokaal | 14.6 kg |
| Kartongi kaal | 1.06 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 775 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 137.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.