Elektrikerise kasutusjuhend|[qubic]
Elektrikeris Harvia Qubic BQ45 4,5 kW BlackSteel
HBQ454M
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HBQ454M
- Tüübi kood
- BQ45
- 3 - 6 m³
- Sertifikaadid
- EAC CE
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HBQ454M |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 4.5 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | must teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | -15 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HBQ454M |
|---|---|
| Kõrgus | 440 mm |
| Laius | 495 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HBQ454M |
|---|---|
| Netokaal | 11 kg |
| Kivi kogus | 20 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HBQ454M |
|---|---|
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 3 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 6 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HBQ454M |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 x 20 |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Toitekaabel (230 V 1N~) mm2 | 3 x 2,5 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HBQ454M |
|---|---|
| EAN | 6417659043793 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Brutokaal | 12.4 kg |
| Kartongi kaal | 1.38 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.