Elektrikeris E|Vega
Elektrikeris Harvia Vega Pro BC135 13,5 kW Steel
HCB135400S
Harvia Vega Pro on stiilne ja tõhus põrandale paigaldatav elektrikeris, mis sobib nii peresauna kui ka avalike saunade jaoks klubides, tervisekeskustes, hotellides, puhkekeskustes ja siseujulates. Vega Pro mudeleid BC105, BC135 ja BC165 juhib eraldi juhtseade.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HCB135400S
- Tüübi kood
- BC135
- 11 - 20 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Kaasaegne mugavus
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HCB135400S |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 13.2 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HCB135400S |
|---|---|
| Kõrgus | 640 mm |
| Laius | 435 mm |
| Sügavus | 470 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HCB135400S |
|---|---|
| Netokaal | 16.8 kg |
| Kivi kogus | 50 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HCB135400S |
|---|---|
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 11 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 20 m³ |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HCB135400S |
|---|---|
| Võimsustabel | [["13,5","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 25 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HCB135400S |
|---|---|
| EAN | 6417659010887 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 640 mm |
| Pakendi laius | 483 mm |
| Pakendi paksus | 450 mm |
| Brutokaal | 19.2 kg |
| Kartongi kaal | 1.06 kg |
| Plasti kaal | 0.06 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.