Elektrikerise kasutusjuhend|Vega
Elektrikeris Harvia Vega BC60 6,0 kW Steel
HCB600400S
Harvia Vega on kaasaegne ja kasutajasõbralik keris. Vega roostevabast terasest väliskest on vastupidav ja annab saunale kaasaegse ilme. Lülitid on paigutatud ergonoomiliselt ülemisse ossa ning tänu kerise sümmeetrilisele kujule saab lüliteid paigutada mõlemale poole. Kerise saab paigaldada madalale, et tagada hea leil ka alumistel pinkidel.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HCB600400S
- Tüübi kood
- BC60
- STK
- 8260806
- 5 - 8 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Kaasaegne mugavus
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HCB600400S |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 6 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | -15 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HCB600400S |
|---|---|
| Kõrgus | 540 mm |
| Laius | 480 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HCB600400S |
|---|---|
| Netokaal | 11.2 kg |
| Kivi kogus | 20 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HCB600400S |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.1 m |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 100 mm |
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 5 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HCB600400S |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 x 35 |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Toitekaabel (230 V 1N~) mm2 | 3 x 2,5 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HCB600400S |
|---|---|
| EAN | 6410082608065 |
| STK | 8260806 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 475 mm |
| Pakendi laius | 315 mm |
| Pakendi paksus | 500 mm |
| Brutokaal | 12.6 kg |
| Kartongi kaal | 1.38 kg |
| Plasti kaal | 0.03 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 625 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 109.2 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 373.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.