HCB600400S
Arvuta oma sauna maht
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
Leia edasimüüja
Artikli number Harvia
HCB600400S
Tüübi kood
BC60
STK
5 - 8 m³
Sertifikaadid
CE EAC
Laadi alla andmeleht
Kaasaegne mugavus
    Tehniline
    Funktsioonid
    MudelHCB600400S
    KasutajagruppMajapidamised
    Väljundvõimsus6 kW
    Juhtimise viisJuhitakse manuaalsete lülititega
    PaigalduskohtSein
    Paigaldamise suundVertikaalselt
    VärvusRoostevaba teras
    Põhimaterjal:Teras
    Hoiukoha temperatuur min-15 °C
    Hoiukoha temperatuur max50 °C
    KasutuskeskkondInterjöör – märg ala
    Kaugkasutuse lisavõimalusedEi
    Peamine energia/kütusElektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~)
    Mõõtmed
    MudelHCB600400S
    Kõrgus540 mm
    Laius480 mm
    Sügavus310 mm
    Kivide suurusedØ5–10 cm
    Massid
    MudelHCB600400S
    Netokaal11.2 kg
    Kivi kogus20 kg
    Kaugused
    MudelHCB600400S
    Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid)30 mm
    Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid)50 mm
    Ohutuskaugus (lagi)1.1 m
    Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk)100 mm
    minimaalne kõrgus kokkupanekuks2 m
    Paigaldusava kõrgus2 m
    Paigaldusava laius1 m
    Ruumi minimaalne ruumala5 m³
    Ruumi maksimaalne ruumala8 m³
    Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk)2 m
    Elektriline
    MudelHCB600400S
    IP-klass (näiteks: IPX4)IPX4
    Elektriline sagedus50/60 Hz
    Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit3 x 10 A
    Kaitse (230 V 1N~) amprit1 x 35
    Toitekaabel (400 V 3N~) mm25 x 1.5 mm2
    Toitekaabel (230 V 1N~) mm23 x 2,5
    Elektrilise rühma valikud
    230V~230V 3~400V 3N~