Pole saadaval
Elektrikeris Combi mudel|Vega
Elektrikeris Harvia Vega Combi BC90SEA 9,0 kW automaatne, teras
HCBC900400A
Harvia Vega Combi on kombineeritud elektrikeris ja auruti, mis pakub erinevaid saunamõnusid. Valida saab traditsioonilise sauna, aurusauna, ürdisauna ja aroomisauna vahel. Vega Combi keriseid juhitakse eraldi juhtseadmega. Vega Combi mudelid on BC60SE ja BC90SE. Automaatselt täituv veepaak on mudelitel BC60SEA ja BC90SEA standardvarustuses.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HCBC900400A
- Tüübi kood
- BC90SEA
- 8 - 14 m³
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Kaasaegne mugavus
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HCBC900400A |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 9 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HCBC900400A |
|---|---|
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HCBC900400A |
|---|---|
| Netokaal | 13.9 kg |
| Kivi kogus | 20 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HCBC900400A |
|---|---|
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 14 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HCBC900400A |
|---|---|
| Võimsustabel | [["9","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2,5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HCBC900400A |
|---|---|
| EAN | 6417659010368 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 530 mm |
| Pakendi laius | 500 mm |
| Pakendi paksus | 400 mm |
| Brutokaal | 16.3 kg |
| Kartongi kaal | 1.38 kg |
| Plasti kaal | 0.03 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted