Elektrikerise kasutusjuhend|Vega Compact
Elektrikerise kasutusjuhend Vega Compact HCBU35U1UL
HCBU35U1UL
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HCBU35U1UL
- Tüübi kood
- BC35
- Sertifikaadid
- ETL
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Kõrgus | 533 mm |
| Laius | 279 mm |
| Sügavus | 279 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Netokaal | 7.3 kg |
| Kivi kogus | 12.93 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HCBU35U1UL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 25 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.17 m |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 79 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 20 mm |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HCBU35U1UL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HCBU35U1UL |
|---|---|
| EAN | 6417659026178 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 470 mm |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi paksus | 300 mm |
| Brutokaal | 7.3 kg |
| Kartongi kaal | 1 kg |
| Plasti kaal | 0.06 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.