Elektrikerise kasutusjuhend|Delta
Elektrikeris Harvia Delta D23 2,3 kW, must
HD234M
Harvia Delta on kompaktne elektrikeris, mida on tänu selle kolmnurksele kujule võimalik paigaldada sauna nurka. Must elektrikeris on varustatud korraliku koguse kividega, mis annab suurepärase löyly. Kerist on tänu kaasasolevale seinakinnitusele lihtne paigaldada. Harvia Delta kerised on saadaval käsitsi juhitavate ning E- ja Combi-mudelitena, mis nõuavad eraldi juhtseadet.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HD234M
- Tüübi kood
- D23
- STK
- 8266932
- 1.3 - 2.5 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HD234M |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 2.3 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | [wall_or_corner] |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | -15 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HD234M |
|---|---|
| Kõrgus | 635 mm |
| Laius | 340 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HD234M |
|---|---|
| Netokaal | 8 kg |
| Kivi kogus | 11 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HD234M |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 10 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 10 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 900 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 150 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 150 mm |
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 1.3 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 2.5 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HD234M |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50 Hz |
| Kaitsmed (400 V 2N~) tk x amprit | 2 x 10 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 x 10 A |
| Toitekaabel (400 V 2N~) mm2 | 4 x 1,5 mm2 |
| Toitekaabel (230 V 1N~) mm2 | 3 x1,5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~400V 2N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HD234M |
|---|---|
| EAN | 6417659032889 |
| STK | 8266932 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 670 mm |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi paksus | 225 mm |
| Brutokaal | 8.2 kg |
| Kartongi kaal | 0.78 kg |
| Plasti kaal | 0.06 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.