Elektrikeris Combi|Delta
Elektrikeris Harvia Delta Combi D29S must
HDSE29230M
Harvia Delta on kolmnurkne ruumisäästja, mille disain põhineb kreeka tähel delta (Δ). Stiilne läikivast roostevabast terasest keris mahutab palju kive, mis annavad imelist leili. Tänu disainile saab Deltat ruumi optimaalseks ärakasutamiseks nurka asetada.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HDSE29230M
- Tüübi kood
- D29SE
- 1.5 - 4 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Väljast väike, seest suur
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HDSE29230M |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 2.9 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HDSE29230M |
|---|---|
| Kõrgus | 635 mm |
| Laius | 340 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HDSE29230M |
|---|---|
| Netokaal | 8.7 kg |
| Kivi kogus | 11 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HDSE29230M |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 10 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 900 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 150 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 150 mm |
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 1.5 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 4 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HDSE29230M |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 x 16 A (1 x 13 A) |
| Toitekaabel (230 V 1N~) mm2 | 3 x 2,5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HDSE29230M |
|---|---|
| EAN | 6417659033282 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 670 mm |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi paksus | 225 mm |
| Brutokaal | 9.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.78 kg |
| Plasti kaal | 0.06 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted