Aurugeneraator EE|HGD
Aurugeneraator Harvia HGD150XW 15 kW WiFi Steel
HGD150XW
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HGD150XW
- STK
- 8266793
- Sertifikaadid
- CE EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HGD150XW |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 15 kW |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Vesi ühendustes | G¾” male |
| Vee väljalaske ühendused | G½” female |
| Auru väljundvõimsus (kg/h) | 20.1 |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio WiFi |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | MyHarvia WiFi |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HGD150XW |
|---|---|
| Kõrgus | 435 mm |
| Laius | 460 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Juhtpaneeli laius | 85 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 24 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 110 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HGD150XW |
|---|---|
| Netokaal | 11.8 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HGD150XW |
|---|---|
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 250 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 200 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 150 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 150 mm |
| Paigaldusava kõrgus | 1 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HGD150XW |
|---|---|
| Võimsustabel | [["15","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX2 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 25 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HGD150XW |
|---|---|
| EAN | 6417659030991 |
| STK | 8266793 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 500 mm |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi paksus | 580 mm |
| Brutokaal | 14.6 kg |
| Kartongi kaal | 2.7 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.