| Mudel | HGX11 |
|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 10.8 kW |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Vesi ühendustes | G¾” male |
| Vee väljalaske ühendused | G½” female |
| Auru väljundvõimsus (kg/h) | 14.6 |
| Juhtpaneeli tüüp | Xafir |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Jah |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
| Mudel | HGX11 |
|---|
| Kõrgus | 230 mm |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 530 mm |
| Juhtpaneeli laius | 147 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 20 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 56 mm |
| Mudel | HGX11 |
|---|
| Netokaal | 10.2 kg |
| Mudel | HGX11 |
|---|
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 6 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 21 m³ |
| Mudel | HGX11 |
|---|
| Võimsustabel | [["10,8","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX2 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
| Mudel | HGX11 |
|---|
| EAN | 6410082612277 |
| STK | 8261227 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| UNSPSC | 26111608 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi paksus | 640 mm |
| Brutokaal | 11 kg |
| Kartongi kaal | 0.88 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.