| Mudel | HGX60 |
|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 5.7 kW |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Vesi ühendustes | G¾” male |
| Vee väljalaske ühendused | G½” female |
| Auru väljundvõimsus (kg/h) | 7.6 |
| Juhtpaneeli tüüp | Xafir |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Jah |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
| Mudel | HGX60 |
|---|
| Kõrgus | 230 mm |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 530 mm |
| Juhtpaneeli laius | 147 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 20 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 56 mm |
| Mudel | HGX60 |
|---|
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 2 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 11 m³ |
| Mudel | HGX60 |
|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX2 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 25 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~400V 3N~ |
| Mudel | HGX60 |
|---|
| EAN | 6410082612253 |
| STK | 8261225 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| UNSPSC | 26111608 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi paksus | 640 mm |
| Brutokaal | 10.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.88 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.