Aurugeneraator EE|HGX
Aurugeneraator Harvia HGX90XW 9 kW WiFi Steel
HGX90XW
Looge oma kodus või spaas õhkkond, mis võimaldab soojal aurul teie meeli paitada. Harvia aurugeneraatori pehme ja õrn aur loob mõnusa lõõgastustunde, mille aluseks on meie aastakümnete jooksul lihvitud kogemused. Harvia XW aurugeneraatoritel on sisseehitatud MyHarvia tugi, mis võimaldab aurugeneraatori kaugjuhtimise teel sisse lülitada ja jälgida aurusauna temperatuuri otse mobiilseadmest.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HGX90XW
- STK
- 8266914
- Sertifikaadid
- CE EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HGX90XW |
|---|---|
| Kasutajagrupp | MajapidamisedProfessionaalid |
| Väljundvõimsus | 9 kW |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Vesi ühendustes | G¾” male |
| Vee väljalaske ühendused | G½” female |
| Auru väljundvõimsus (kg/h) | 12 |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio WiFi |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | JahMyHarvia WiFiWifi |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HGX90XW |
|---|---|
| Kõrgus | 230 mm |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 530 mm |
| Juhtpaneeli laius | 85 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 24 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 110 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HGX90XW |
|---|---|
| Netokaal | 9.7 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HGX90XW |
|---|---|
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 190 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 50 mm |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HGX90XW |
|---|---|
| Võimsustabel | [["9","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX2 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HGX90XW |
|---|---|
| EAN | 6417659031530 |
| STK | 8266914 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi paksus | 640 mm |
| Brutokaal | 10.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.88 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Ühilduvad tooted