Elektrikeris E|Hidden Heater
Elektrikeris Harvia Hidden Heater HH12 12,0 kW Steel
HH120400
Harvia Hidden Heater on praktiline keris, mis võtab väga vähe ruumi. See paigaldatakse pinkide taha ja sobib seetõttu väga hästi avalikesse saunadesse.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HH120400
- Tüübi kood
- HH12
- STK
- 8266212
- 12 - 17 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Saunalava taha paigaldatav keris
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HH120400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 12 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HH120400 |
|---|---|
| Kõrgus | 830 mm |
| Laius | 1.18 m |
| Sügavus | 255 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HH120400 |
|---|---|
| Netokaal | 33 kg |
| Kivi kogus | 15 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HH120400 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 120 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 120 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.07 m |
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Anduri kaabli pikkus | 4 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 12 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 17 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HH120400 |
|---|---|
| Võimsustabel | [["12","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 25 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HH120400 |
|---|---|
| EAN | 6417659008327 |
| STK | 8266212 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 855 mm |
| Pakendi laius | 1.21 m |
| Pakendi paksus | 315 mm |
| Brutokaal | 34.5 kg |
| Kartongi kaal | 4.7 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 55.5 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 228 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Ühilduvad tooted