Elektrikeris Combi mudel|Combinator
Elektrikeris Harvia Combinator KM60SE 6,0 kW, must
HKM600400S
Harvia Combinator on kombinatsioon elektrikerisest ja aurutist. Sobiv valik nii neile, kes hindavad pehmet ja niisket leili ja saunaaroomide kasutamist, kui ka neile, kes soovivad tuua oma saunaelamustesse vaheldust. Lisaks traditsioonilisele saunale saate kogeda ka aurusauna, ürdisauna või aroomisauna. Lõhnakotid ja ürdid asetatakse auruti restile. Combi keriseid juhitakse eraldi juhtseadmest, mis võimaldab valida mitte ainult temperatuuri, vaid ka niiskuse protsenti – digitaalselt ja täpselt. (peab olema varustatud eraldi juhtseadmega)
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HKM600400S
- Tüübi kood
- KV60SE
- STK
- 8264588
- 5 - 8 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Kogege hõlpsalt erinevaid saunaelamusi
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HKM600400S |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 6 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HKM600400S |
|---|---|
| Kõrgus | 645 mm |
| Laius | 400 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HKM600400S |
|---|---|
| Netokaal | 17.7 kg |
| Kivi kogus | 20 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HKM600400S |
|---|---|
| Ruumi minimaalne ruumala | 5 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HKM600400S |
|---|---|
| Võimsustabel | [["6","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HKM600400S |
|---|---|
| EAN | 6410082645886 |
| STK | 8264588 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 690 mm |
| Pakendi laius | 370 mm |
| Pakendi paksus | 420 mm |
| Brutokaal | 19 kg |
| Kartongi kaal | 1.25 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 840 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 135 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 363 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Ühilduvad tooted