Elektrikerise lisavarustus|Virta
Kerisekaitse Harvia Virta HL70-HL110 ees/taga 410 mm kuumtöödeldud haab
HL1
Compatibility (front or back): HL70(SA) x 2 pcsHL90(SA) x 2 pcsHL110(SA) x 2 pcs
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL1
- STK
- 8261335
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL1 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Paigaldamise suund | Horisontaalselt |
| Värvus | Pruun |
| Põhimaterjal: | Puit |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL1 |
|---|---|
| Kõrgus | 70 mm |
| Laius | 410 mm |
| Sügavus | 70 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HL1 |
|---|---|
| Netokaal | 0.3 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL1 |
|---|---|
| EAN | 6410082613359 |
| STK | 8261335 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisekaitsed |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 490 mm |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi paksus | 65 mm |
| Brutokaal | 0.4 kg |
| Kartongi kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.