Elektrikeris E|Virta
Elektrikeris E Virta HL11U1UL
HL11U1UL
Harvia Virta Pro keris pakub rohkelt küttevõimsust näiteks spaade, hotellide ja kortermajade saunadesse. Tänu tugevale konstruktsioonile, kahte gruppi jagatud kütteelementidele ja erakordselt lihtsale hooldusele on Virta Pro keris suurepärane valik sagedase kasutusega sauna. Tõhus ja stiilne keris tagab Pro-klassi saunaelamuse ka kõige nõudlikumale saunalisele. Usaldusväärne kvaliteet maailma suurimalt saunakeriste ja -ahjude tootjalt.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL11U1UL
- Tüübi kood
- HL110E
- 5.01 - 17.98 m³
- Sertifikaadid
- ETL
Võimsad ja lihtsa joonega, ent samas stiilsed elektrikerised
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL11U1UL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL11U1UL |
|---|---|
| Kõrgus | 838 mm |
| Laius | 406 mm |
| Sügavus | 406 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HL11U1UL |
|---|---|
| Netokaal | 24.99 kg |
| Kivi kogus | 69.85 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HL11U1UL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.07 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 5.01 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 17.98 m³ |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HL11U1UL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL11U1UL |
|---|---|
| EAN | 6417659020046 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKeris |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 870 mm |
| Pakendi laius | 500 mm |
| Pakendi paksus | 500 mm |
| Brutokaal | 28.5 kg |
| Kartongi kaal | 2.15 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.