Elektrikeris Combi mudel|Virta
Elektrikeris Combi mudel Virta HL11U3SAUL
HL11U3SAUL
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL11U3SAUL
- 5.01 - 17.98 m³
- Sertifikaadid
- ETL
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL11U3SAUL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL11U3SAUL |
|---|---|
| Kõrgus | 838 mm |
| Laius | 406 mm |
| Sügavus | 483 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HL11U3SAUL |
|---|---|
| Netokaal | 31.98 kg |
| Kivi kogus | 69.85 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HL11U3SAUL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.07 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 5.01 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 17.98 m³ |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HL11U3SAUL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 208VAC, 3ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL11U3SAUL |
|---|---|
| EAN | 6417659028189 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKeris |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi laius | 570 mm |
| Pakendi paksus | 500 mm |
| Brutokaal | 36 kg |
| Kartongi kaal | 2.15 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.