Elektrikerise lisavarustus|Virta
Kerisekaitse HarviaVirta HL70-HL90/HL135-160 külg 337 mm kuumtöödeldud haab
HL2
Harvia Virta turvareeling lisab teie Virta kerisele stiilset hõngu. Kerisele on paigaldatud ilusast kuumtöödeldud puidust turvareeling. Turvareeling loob meelerahu, eriti pere- ja spaasaunades.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL2
- STK
- 8261336
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL2 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Paigaldamise suund | Horisontaalselt |
| Värvus | Pruun |
| Põhimaterjal: | Puit |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL2 |
|---|---|
| Kõrgus | 70 mm |
| Laius | 340 mm |
| Sügavus | 70 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HL2 |
|---|---|
| Netokaal | 0.2 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL2 |
|---|---|
| EAN | 6410082613366 |
| STK | 8261336 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 490 mm |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi paksus | 65 mm |
| Brutokaal | 0.3 kg |
| Kartongi kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.