Elektrikerise lisavarustus|Virta
Kerisekaitse Harvia Virta Combi küljele 483 mm kuumtöödeldud haab
HL4
Harvia Virta turvareeling lisab teie Virta kerisele stiilset hõngu. Kerisele on paigaldatud ilusast kuumtöödeldud puidust turvareeling. Turvareeling loob meelerahu, eriti pere- ja spaasaunades.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL4
- STK
- 8261338
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL4 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Paigaldamise suund | Horisontaalselt |
| Värvus | Pruun |
| Põhimaterjal: | Puit |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL4 |
|---|---|
| Kõrgus | 70 mm |
| Laius | 483 mm |
| Sügavus | 70 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HL4 |
|---|---|
| Netokaal | 0.4 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL4 |
|---|---|
| EAN | 6410082613380 |
| STK | 8261338 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektPaigaldus- ja kasutusjuhendPuidust kerisekaitse |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 490 mm |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi paksus | 65 mm |
| Brutokaal | 0.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.