Elektrikerise lisavarustus|Virta Pro
Kerisekaitse Harvia Virta Pro ette 778 mm kuumtöödeldud haab
HL5
Harvia Virta turvareeling lisab teie Virta kerisele stiilset hõngu. Kerisele on paigaldatud ilusast kuumtöödeldud puidust turvareeling. Turvareeling loob meelerahu, eriti pere- ja spaasaunades.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL5
- STK
- 8261406
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL5 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Paigaldamise suund | Horisontaalselt |
| Värvus | Pruun |
| Põhimaterjal: | Puit |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL5 |
|---|---|
| Kõrgus | 80 mm |
| Laius | 778 mm |
| Sügavus | 90 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HL5 |
|---|---|
| Netokaal | 0.3 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL5 |
|---|---|
| EAN | 6410082614066 |
| STK | 8261406 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 790 mm |
| Pakendi laius | 7 mm |
| Pakendi paksus | 65 mm |
| Brutokaal | 0.4 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.