Elektrikeris E|Virta
Elektrikeris E Virta HL6U1UL
HL6U1UL
Harvia Virta kerise tugev struktuur ja erakordne hoolduslihtsus muudavad selle eriti sobivaks inimestele, kes käivad sageli saunas ja kellele meeldib pikalt leili nautida. Kõik ühendused Virta kerisega tehakse läbi esiküljel oleva hooldusluugi. Ühenduste ümber on piisavalt ruumi. Kütteelemendid asuvad kividest eraldi, see pikendab kütteelementide kasutusiga. Black Line tootesarja tooted kaunistavad kaasaegset sauna- ja vannitoakompleksi nii siin- kui sealpool ust. Kütteelemendi vahetamine on kiire ja lihtne, sest saate kogu kütteelemendi mooduli lihtsalt välja tõmmata. Kerise konstrueerimisel arvestati ka hooldevajadusega.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL6U1UL
- Tüübi kood
- HL6
- 5.01 - 8.33 m³
- Sertifikaadid
- ETL
Elegantne ja võimas keris
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL6U1UL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL6U1UL |
|---|---|
| Kõrgus | 838 mm |
| Laius | 406 mm |
| Sügavus | 406 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HL6U1UL |
|---|---|
| Netokaal | 23 kg |
| Kivi kogus | 49.9 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HL6U1UL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.07 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 5.01 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 8.33 m³ |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HL6U1UL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL6U1UL |
|---|---|
| EAN | 6417659028127 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi laius | 430 mm |
| Pakendi paksus | 500 mm |
| Brutokaal | 25.5 kg |
| Kartongi kaal | 2.15 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine