Elektrikeris E|Virta
Elektrikeris Harvia Virta HL90 9,0 kW must
HL900400
Virta Combi on kombineeritud elektrikeris ja auruti, mis pakub mitmekülgseid saunaelamusi. Valida saab traditsioonilise Soome sauna, aurusauna, ürdisauna või aroomisauna vahel. Combi keris on õige valik neile, kes naudivad pehmet ja niisket leili ning aroomide loodud atmosfääri. Veepaak mahutab 5 liitrit - paak täitub automaatselt vee väljalaskeavast. Kerisel on seebikivist tops aroomide säilitamiseks ja roostevabast terasest rest pakendatud aromaatsete lõhnade jaoks. Combi süsteem on töökindel ja lihtsalt kasutatav.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL900400
- Tüübi kood
- HL90
- STK
- 8261313
- 8 - 14 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Võimsad, praktilised ja lihtsad, ent samas stiilsed elektrikerised
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL900400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 9 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL900400 |
|---|---|
| Kõrgus | 810 mm |
| Laius | 415 mm |
| Sügavus | 340 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HL900400 |
|---|---|
| Netokaal | 27 kg |
| Kivi kogus | 50 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HL900400 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 30 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 30 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.1 m |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Anduri kaabli pikkus | 4 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 14 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HL900400 |
|---|---|
| Võimsustabel | [["9","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL900400 |
|---|---|
| EAN | 6410082613137 |
| STK | 8261313 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhendTemperatuuriandur |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 870 mm |
| Pakendi laius | 505 mm |
| Pakendi paksus | 440 mm |
| Brutokaal | 26.2 kg |
| Kartongi kaal | 2.15 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.02 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 125.8 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 230.6 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted