Elektrikeris E|Virta
Elektrikeris E Virta HL9U1UL
HL9U1UL
Virta Combi on kombineeritud elektrikeris ja auruti, mis pakub mitmekülgseid saunaelamusi. Valida saab traditsioonilise Soome sauna, aurusauna, ürdisauna või aroomisauna vahel. Combi keris on õige valik neile, kes naudivad pehmet ja niisket leili ning aroomide loodud atmosfääri. Veepaak mahutab 5 liitrit - paak täitub automaatselt vee väljalaskeavast. Kerisel on seebikivist tops aroomide säilitamiseks ja roostevabast terasest rest pakendatud aromaatsete lõhnade jaoks. Combi süsteem on töökindel ja lihtsalt kasutatav.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HL9U1UL
- Tüübi kood
- HL9
- 5.01 - 13.99 m³
- Sertifikaadid
- ETL
Võimsad, praktilised ja lihtsad, ent samas stiilsed elektrikerised
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HL9U1UL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HL9U1UL |
|---|---|
| Kõrgus | 838 mm |
| Laius | 406 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HL9U1UL |
|---|---|
| Netokaal | 23 kg |
| Kivi kogus | 49.9 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HL9U1UL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.07 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 5.01 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 13.99 m³ |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HL9U1UL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HL9U1UL |
|---|---|
| EAN | 6417659020022 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKeris |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi laius | 430 mm |
| Pakendi paksus | 500 mm |
| Brutokaal | 25.5 kg |
| Kartongi kaal | 2.35 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.