Pole saadaval
Elektrikeris Combi mudel|Virta
Elektrikeris Harvia Virta Combi HL70SA 7 kW, teras
HLS700400SA
Virta Combi on kombineeritud elektrikeris ja auruti, mis pakub mitmekülgseid saunaelamusi. Valida saab traditsioonilise Soome sauna, aurusauna, ürdisauna või aroomisauna vahel. Combi keris on õige valik neile, kes naudivad pehmet ja niisket leili ning aroomide loodud atmosfääri. Veepaak mahutab 5 liitrit - paak täitub automaatselt vee väljalaskeavast. Kerisel on seebikivist tops aroomide säilitamiseks ja roostevabast terasest rest pakendatud aromaatsete lõhnade jaoks. Combi süsteem on töökindel ja lihtsalt kasutatav.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HLS700400SA
- Tüübi kood
- HL70SA
- STK
- 8261347
- 5 - 10 m³
- Sertifikaadid
- CE
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Elegantne ja võimas keris
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HLS700400SA |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 7 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HLS700400SA |
|---|---|
| Kõrgus | 810 mm |
| Laius | 415 mm |
| Sügavus | 410 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HLS700400SA |
|---|---|
| Netokaal | 27.8 kg |
| Kivi kogus | 50 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HLS700400SA |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 30 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 30 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.1 m |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 5 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HLS700400SA |
|---|---|
| Võimsustabel | [["7","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HLS700400SA |
|---|---|
| EAN | 6410082613472 |
| STK | 8261347 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKeris |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 870 mm |
| Pakendi laius | 500 mm |
| Pakendi paksus | 505 mm |
| Brutokaal | 30 kg |
| Kartongi kaal | 2.15 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.02 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 141 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 261 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted