Pole saadaval
Elektrikeris Combi mudel|Modulo
Elektrikeris Harvia Modulo Modulo MDS135GSA 13,5 kW, teras
HMDS1354GSA
Harvia Modulo on loodud taluma ja pakkuma fantastilist soojust ja leili. Modulo disain ja avatud kivipind on muljetavaldavad. Modulo on maailma suurima saunakeriste tootja teedrajav toode ja tänapäevase sisekujunda kindel valik. Harvia Modulo keriseid on lihtne paigaldada. Kütteelemendid on kividest eraldatud, mis pikendab kütteelemendi kasutusiga. Kütteelemendi vahetamine on kiire ja lihtne, sest kütteelemendi mooduli saab lihtsa vaevaga välja tõmmata. Kerise projekteerimisel võeti algusest peale arvesse ka muid hooldusvajadusi. Kõikidele keristele saab paigaldada kaitsepiirde ja kaitsva klaaskesta. Kaitsev klaaskest pole mitte ainult stiilne, vaid ennetab ka vee keriselt tagasi pritsimist.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HMDS1354GSA
- Tüübi kood
- MDS135GSA
- STK
- 8261455
- 11 - 20 m³
- Sertifikaadid
- EAC CE
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Vastupidav põrandale paigaldatav saunakeris professionaalseks kasutuseks
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HMDS1354GSA |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 13.2 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HMDS1354GSA |
|---|---|
| Kõrgus | 805 mm |
| Laius | 550 mm |
| Sügavus | 606 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HMDS1354GSA |
|---|---|
| Netokaal | 50.6 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HMDS1354GSA |
|---|---|
| Ruumi minimaalne ruumala | 11 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HMDS1354GSA |
|---|---|
| Võimsustabel | [["13,5","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 25 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HMDS1354GSA |
|---|---|
| EAN | 6410082614554 |
| STK | 8261455 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 910 mm |
| Pakendi laius | 590 mm |
| Pakendi paksus | 640 mm |
| Brutokaal | 53.6 kg |
| Kartongi kaal | 3 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.06 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 128.2 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 235.4 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.