Pole saadaval
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Cilindro
Elektrikeris Harvia Cilindro PC110EE 11 kW, teras
HPC1104EE
Harvia Cilindro elektrikeris annab tippkvaliteediga leili nii suurtes saunades kui ka saunades, kus klaaspinnad suurendavad kerise võimsusvajadust. muljetavaldava välimusega sammaskerist saab paigutada ka saunalava sisse. See ruumisäästlik keris mahutab kuni 120 kg kive, millest eraldub kas imeõrna ja niisket või teravat ja kuuma auru, olenevalt sellest, kuhu vett visata. Kui soovite võtta oma kerisest maksimumi, valige Cilindro.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPC1104EE
- STK
- 8261273
- 9 - 18 m³
- Sertifikaadid
- EAC CE
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Meie kõige mitmekülgsem sammaskeriste perekond kvaliteetseteks saunaelamusteks
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPC1104EE |
|---|---|
| Kasutajagrupp | MajapidamisedProfessionaalid |
| Väljundvõimsus | 11 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | EE |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPC1104EE |
|---|---|
| Kõrgus | 1.07 m |
| Laius | 365 mm |
| Sügavus | 365 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPC1104EE |
|---|---|
| Netokaal | 12.6 kg |
| Kivi kogus | 120 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPC1104EE |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 9 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 18 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPC1104EE |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPC1104EE |
|---|---|
| EAN | 6410082612734 |
| STK | 8261273 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 1.1 m |
| Pakendi laius | 420 mm |
| Pakendi paksus | 420 mm |
| Brutokaal | 14.7 kg |
| Kartongi kaal | 2 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.25 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 800 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 110 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 195 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted