Elektrikerise lisavarustus|Cilindro
Kerisekaitse Harvia Cilindro PC110 valgustusatud, 10,8 kW kerisele, kuumtöödeldud kask
HPC4L
Harvia Cilindro valgustitega turvareelingud on hea viis Harvia Cilindro kerise ümber istuvate saunaliste turvalisuse suurendamiseks. Turvareelingud koosnevad neljast üksteise külge kinnitatud puitkaarest ja roostevabast terasest kinnitustega saunakerisest. Kuumtöödeldud kasepuust valmistatud reelingud lisavad sauna interjöörile stiilset ja meeldivat hõngu. Kauneid reelinguid kroonivad sisemised LED-valgustid, mis rõhutavad kerisekivide murdepindu, muutes kividele vee loopimise lausa vaatamisväärseks.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPC4L
- STK
- 8261351
- Sertifikaadid
- CE
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPC4L |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigaldamise suund | Horisontaalselt |
| Värvus | Pruun |
| Põhimaterjal: | Termotöödeldud kask |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (madalpinge < 50 V 1N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPC4L |
|---|---|
| Kõrgus | 80 mm |
| Laius | 520 mm |
| Sügavus | 520 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HPC4L |
|---|---|
| Netokaal | 2.3 kg |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPC4L |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPC4L |
|---|---|
| EAN | 6410082613519 |
| STK | 8261351 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisekaitsed |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi paksus | 185 mm |
| Brutokaal | 2.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.15 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted