Elektrikerise lisavarustus|Cilindro
Kerisekaitse Harvia Cilindro Pro PC100E/135E kuumtöödeldud kasest
HPC6
Harvia Cilindro kerisekaitse on hea viis Harvia Cilindro kerise ümber istuvate saunaliste turvalisuse suurendamiseks. Kerisekaitse koosneb neljast üksteise külge kinnitatavast puitkaarest ja roostevabast terasest kinnitustest. Kuumtöödeldud kasepuust kaitsepiire lisab sauna interjöörile stiilset ja meeldivat meeleolu.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPC6
- STK
- 8261497
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPC6 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Põhimaterjal: | Termotöödeldud kask |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPC6 |
|---|---|
| Kõrgus | 100 mm |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 185 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HPC6 |
|---|---|
| Netokaal | 2.3 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPC6 |
|---|---|
| EAN | 6410082614974 |
| STK | 8261497 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisekaitsed |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi laius | 350 mm |
| Pakendi paksus | 185 mm |
| Brutokaal | 2.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.15 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted