Pole saadaval
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Cilindro
Elektrikeris Harvia Cilindro PC70EE 6,8 kW, teras
HPC7004EE
Harvia Cilindro EE elektrikerise mudelitel on väline juhtpaneel, mis võimaldab paigutada kerise alumise saunalava sisse. Selline paigaldus võimaldab sauna disaini, kus kerisel on oma loomulik koht ja kerise nuppude ligipääsetavusega ei pea arvestama.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPC7004EE
- Tüübi kood
- PC70EE
- STK
- 8261280
- 6 - 10 m³
- Sertifikaadid
- EAC CE
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Meie kõige mitmekülgsem sammaskeriste perekond kvaliteetseteks saunaelamusteks
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPC7004EE |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 6.8 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 40 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 110 °C |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | EE |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPC7004EE |
|---|---|
| Kõrgus | 930 mm |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPC7004EE |
|---|---|
| Netokaal | 9.3 kg |
| Kivi kogus | 90 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPC7004EE |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 950 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 50 mm |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 6 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPC7004EE |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPC7004EE |
|---|---|
| EAN | 6410082612802 |
| STK | 8261280 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 975 mm |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi paksus | 330 mm |
| Brutokaal | 10.7 kg |
| Kartongi kaal | 1.35 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.13 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 117.3 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 213.6 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted