Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Cilindro
Elektrikeris Harvia Cilindro PC90XE 9,0 kW BlackSteel
HPC9004MXE
Harvia Cilindro sammaskerised on stiilsed elektrikerised, mis sobivad erinevateks vajadusteks. Kerise suurus ja massiivne kivikogus on optimeeritud pakkuma ühtlast, ent võimsat leili igas suuruses saunades alates väikestest peresaunadest kuni suurte avalike saunadeni. Samba kuju annab saunakujundajale vabad käed - kerist saab uputada lava sisse või paigaldada kauni vaatepildi loomiseks klaasseina taha. Cilindro kerises kohtub kõrge kvaliteet muljet avaldava välimusega. Läikiv roostevabast terasest välispind on suurepärane lisand igasse sauna. Mudelist olenevalt juhitakse kerist mehaaniliselt, eraldi juhtseadmega või täielikult ümberkujundatud Harvia Xeno digitaalse juhtpaneeli kaudu. Valige endale sobiv keris.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPC9004MXE
- Tüübi kood
- PC90XE
- STK
- 8266729
- 8 - 14 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Harvia kõige mitmekülgsem sammaskeriste perekond kvaliteetseteks saunaelamusteks.
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPC9004MXE |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 9 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | must teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 40 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 110 °C |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | JahMyHarvia WiFi |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPC9004MXE |
|---|---|
| Kõrgus | 930 mm |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Juhtpaneeli laius | 85 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 24 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 110 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPC9004MXE |
|---|---|
| Netokaal | 10 kg |
| Kivi kogus | 90 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPC9004MXE |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 950 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 50 mm |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 14 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPC9004MXE |
|---|---|
| Võimsustabel | [["9","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 X 50 A |
| Kaitsmed (230 V 3N~) tk x amprit | 3 X 25 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPC9004MXE |
|---|---|
| EAN | 6417659026482 |
| STK | 8266729 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 975 mm |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi paksus | 330 mm |
| Brutokaal | 10.9 kg |
| Kartongi kaal | 1.4 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.13 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 120 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 219 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted