Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Cilindro
Elektrikeris Harvia Cilindro PC90XW, 9,0 kW WiFi Steel
HPC904XW
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPC904XW
- Tüübi kood
- PC90XW
- STK
- 8266777
- 8 - 14 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPC904XW |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 9 kW |
| Juhtimise viis | [stand_alone_control_panel_with_wifi] |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio WiFi |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | JahMyHarvia WiFiWifi |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPC904XW |
|---|---|
| Kõrgus | 930 mm |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Juhtpaneeli laius | 85 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 24 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 110 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPC904XW |
|---|---|
| Netokaal | 9.5 kg |
| Kivi kogus | 90 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPC904XW |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 950 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 50 mm |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 14 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPC904XW |
|---|---|
| Võimsustabel | [["9,0","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 x 50 |
| Kaitsmed (230 V 3N~) tk x amprit | 3 x 25 |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Toitekaabel (230 V 3~) tk x mm2 | 4 x 4 |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPC904XW |
|---|---|
| EAN | 6417659030229 |
| STK | 8266777 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | JuhtpaneelJuhtpaneeli kaabel (5 m x RJ10 4P4C black)Juhtpaneeli raamUkseanduri paigalduskomplektUkseandur koos kaabligaKinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhendTemperatuuriandur ja kaabel (4 m) |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 975 mm |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi paksus | 330 mm |
| Brutokaal | 10.9 kg |
| Kartongi kaal | 1.35 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.13 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 120 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 219 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted