Pole saadaval
Elektrikerise kasutusjuhend|Cilindro
Elektrikerise kasutusjuhend Cilindro HPC9U3HB
HPC9U3HB
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPC9U3HB
- Tüübi kood
- PC90H
- Sertifikaadid
- ETL UL
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPC9U3HB |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 9 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 208 V 3~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPC9U3HB |
|---|---|
| Kõrgus | 1.15 m |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 340 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPC9U3HB |
|---|---|
| Netokaal | 16 kg |
| Kivi kogus | 90 kg |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPC9U3HB |
|---|---|
| Võimsustabel | [["9","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 208VAC, 3ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPC9U3HB |
|---|---|
| EAN | 6410082660360 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 1.01 m |
| Pakendi laius | 375 mm |
| Pakendi paksus | 375 mm |
| Brutokaal | 18 kg |
| Kartongi kaal | 1.35 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.