Elektrikeris E|Cilindro
Elektrikeris Harvia Cilindro PC70E 6,8 kW Steel
HPCE700400
Cilindro keris toob suure kivipinna eelised väikestesse saunadesse. Cilindro PC66 keris on kõrge, ent kitsa disainiga, mistõttu see pakub ideaalset alternatiivi seinale kinnitatavatele keristele. Sammaskeris annab kvaliteetsema saunaelamuse kui traditsiooniline seinakeris.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPCE700400
- Tüübi kood
- PC70E
- STK
- 8261002
- 6 - 10 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Harvia kõige mitmekülgsem sammaskeriste perekond kvaliteetsete saunaelamuste jaoks.
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPCE700400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 6.8 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPCE700400 |
|---|---|
| Kõrgus | 930 mm |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 320 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HPCE700400 |
|---|---|
| Netokaal | 7.7 kg |
| Kivi kogus | 80 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPCE700400 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 950 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 50 mm |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 6 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPCE700400 |
|---|---|
| Võimsustabel | [["6,8","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 x 35 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Toitekaabel (230 V 1N~) mm2 | 3 x 6 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPCE700400 |
|---|---|
| EAN | 6410082610020 |
| STK | 8261002 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhendTemperatuuriandur |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 975 mm |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi paksus | 330 mm |
| Brutokaal | 9.1 kg |
| Kartongi kaal | 1.35 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.13 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 124.5 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 228 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Lisavarustus
Täiendage Harvia saunaelamust
Ühilduvad tooted