Elektrikeris E|Cilindro
Elektrikeris Harvia Cilindro PC70E 6,8 kW BlackSteel
HPCE700400M
Harvia Cilindro Black Steel sammaskerised on stiilsed elektrikerised, mis sobivad erinevateks vajadusteks. Kerise suurus ja massiivne kivikogus on optimeeritud pakkuma ühtlast, ent võimsat leili igas suuruses saunades alates väikestest peresaunadest kuni suurte avalike saunadeni. Sammaskerise vorm sobib väga erinevatesse saunadesse ja võimaldab nn uputamist saunalavasse, kuid sobib ka klaasseinaga sauna, kus pakub pilkupüüdvat vaadet. Mustast terasest keristes on kombineeritud kõrge kvaliteet ja muljetavaldav välimus. Läikivmust roostevabast terasest eksterjöör harmoneerub paljude kujundustega. Harvia Cilindro kerised on saadaval erineva juhitavusega. Mudelist olenevalt juhitakse kerist mehaaniliselt, eraldi juhtseadmest või täielikult ümber kujundatud Harvia Xeno digitaalsest juhtpaneelist. Valige, mis teile paremini sobib. JUHTSEADE: Harvia mudeli E kerised tuleb siduda eraldi Harvia juhtseadmega. Juhtseade toidab kerist ja on ühendatud puutetundliku juhtpaneeliga, mis annab teile igakülgse kontrolli kerise ja teiste saunas olevate seadmete üle. Funktsioonide valik varieerub sõltuvalt juhtseadmest. Omadused: kerise temperatuuri reguleerimine, tööaja kontrollimine, valgustuse reguleerimine, ventilatsiooni reguleerimine, vanemlik järelevalve, nädalataimer, PIN-koodi lukk, kaugsisselülitamine, ukse turvalüliti, puuteekraan.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPCE700400M
- Tüübi kood
- PC70E
- STK
- 8266730
- 6 - 10 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Harvia kõige mitmekülgsem sammaskeriste perekond kvaliteetseteks saunaelamusteks.
- Sisaldab suures koguses kive, mis annava pehmet, kuid tugevat soojust
- Stiilne must teras annab teie saunale moodsa ilme.
- Sobib erinevatesse sauna interjööridesse ja võimaldab erinevat paigaldust
- Saunapingi sisse uputatud keris on minimalistlik ja diskreetne
- Vajab eraldi juhtseadet (müüakse eraldi)
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPCE700400M |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 6.8 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | must teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPCE700400M |
|---|---|
| Kõrgus | 930 mm |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPCE700400M |
|---|---|
| Netokaal | 7.7 kg |
| Kivi kogus | 90 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPCE700400M |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 950 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 50 mm |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 6 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPCE700400M |
|---|---|
| Võimsustabel | [["6,8","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 x 35 |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Toitekaabel (230 V 1N~) mm2 | 3 x 6 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPCE700400M |
|---|---|
| EAN | 6417659026055 |
| STK | 8266730 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhendTemperatuuriandur |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 975 mm |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi paksus | 330 mm |
| Brutokaal | 9.1 kg |
| Kartongi kaal | 1.4 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.13 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 124.5 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 228 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Ühilduvad tooted