Juhend|Cilindro
Juhend Cilindro HPCS8U1HBUL
HPCS8U1HBUL
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPCS8U1HBUL
- Tüübi kood
- PC80
- Sertifikaadid
- ETL
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPCS8U1HBUL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPCS8U1HBUL |
|---|---|
| Kõrgus | 1.02 m |
| Laius | 356 mm |
| Sügavus | 356 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPCS8U1HBUL |
|---|---|
| Netokaal | 17.01 kg |
| Kivi kogus | 90.72 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPCS8U1HBUL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 102 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 889 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 71 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 71 mm |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPCS8U1HBUL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPCS8U1HBUL |
|---|---|
| EAN | 6417659026192 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 1.02 m |
| Pakendi laius | 373 mm |
| Pakendi paksus | 373 mm |
| Brutokaal | 18.96 kg |
| Kartongi kaal | 1.36 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.