Pole saadaval
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Legend
Elektrikeris Harvia Legend PO110XW 10,8 kW WiFi must
HPO1104XW
Harvia Legend XW mudel on valmistoode, mida kaugjuhitakse MyHarvia mobiilirakendusega. Legend XW elektrikeris sisaldab Xenio WiFi juhtpaneeli ja ukseandurit, mis tagavad kerise kaugjuhtimisel ohutuse. Legendi kerise suur kivimaht tagab pehme ja intensiivse leili ja kauakestva saunakogemuse.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPO1104XW
- Tüübi kood
- PO110XW
- STK
- 8266926
- 9 - 18 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPO1104XW |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 10.8 kW |
| Juhtimise viis | [stand_alone_control_panel_with_wifi] |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio WiFi |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | JahMyHarvia WiFiWifi |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPO1104XW |
|---|---|
| Kõrgus | 1.06 m |
| Laius | 325 mm |
| Sügavus | 325 mm |
| Juhtpaneeli laius | 85 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 24 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 110 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPO1104XW |
|---|---|
| Netokaal | 18.5 kg |
| Kivi kogus | 100 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPO1104XW |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 840 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 9 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 18 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPO1104XW |
|---|---|
| Võimsustabel | [["10,8","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3x16 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1x50 A |
| Kaitsmed (230 V 3N~) tk x amprit | 3x35 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5x2.5 |
| Toitekaabel (230 V 1N~) mm2 | 3x10 |
| Toitekaabel (230 V 3~) tk x mm2 | 4x6 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPO1104XW |
|---|---|
| EAN | 6417659031622 |
| STK | 8266926 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | JuhtpaneelJuhtpaneeli kaabel (5 m x RJ10 4P4C black)Juhtpaneeli raamUkseanduri paigalduskomplektUkseandur koos kaabligaKinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhendTemperatuuriandur ja kaabel (4 m) |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 1.06 m |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi paksus | 330 mm |
| Brutokaal | 19.85 kg |
| Kartongi kaal | 1.35 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted