Elektrikeris E|Legend
Elektrikeris Harvia Legend Pro PO165E 16,5 kW must
HPO165400
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPO165400
- Tüübi kood
- PO165E
- STK
- 8266217
- 16 - 35 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPO165400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 16.5 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPO165400 |
|---|---|
| Kõrgus | 830 mm |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Kivide suurused | Ø10–15 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPO165400 |
|---|---|
| Netokaal | 33 kg |
| Kivi kogus | 220 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HPO165400 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 150 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 150 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 150 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 150 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 150 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 150 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 150 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 150 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.25 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Anduri kaabli pikkus | 4 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 16 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 35 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPO165400 |
|---|---|
| Võimsustabel | [["16,5","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 25 A |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPO165400 |
|---|---|
| EAN | 6410082662173 |
| STK | 8266217 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 870 mm |
| Pakendi laius | 620 mm |
| Pakendi paksus | 620 mm |
| Brutokaal | 35 kg |
| Kartongi kaal | 2.9 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.02 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 161 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 301 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Lisavarustus
Täiendage Harvia saunaelamust
Ühilduvad tooted