Pole saadaval
Elektrikeris E|Legend
Elektrikeris E Legend HPOU122401
HPOU122401
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HPOU122401
- Tüübi kood
- PO12E
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HPOU122401 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 12 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 240 V 1~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HPOU122401 |
|---|---|
| Kõrgus | 740 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HPOU122401 |
|---|---|
| Netokaal | 33.3 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HPOU122401 |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Kaitse (240 V AC, 1 faas, 60 Hz) tk x amprit | 52.7A |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HPOU122401 |
|---|---|
| EAN | 6417659034630 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 870 mm |
| Pakendi laius | 620 mm |
| Pakendi paksus | 620 mm |
| Brutokaal | 35.3 kg |
| Kartongi kaal | 2.9 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.